• English

Monthly Archives: decembris 2014

2014.gada 18.decembrī notika šogad pēdējā Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sanāksme, un atsaucoties NEP locekles Vijas Kilblokas aicinājumam, tā notika apgāda „Zvaigzne ABC” telpās Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 6.

Continue reading

2014.gada 18.decembrī svinīgā pasākumā Rīgas Kongresu namā savu 95.jubileju atzīmēja Profesionālās izglītības kompetences centrs (PIKC) Rīgas Valsts tehnikums (RVT). RVT kopskaitā ir 9 nodaļas, un viena no tām ir arī Poligrāfijas nodaļa.

Svinīgajā pasākumā tika godināti pasniedzēji, kuri visu savu darba mūžu ir veltījuši RVT attīstībai un pilnveidei. No Poligrāfijas nodaļas tika sveikta Metodiskās komisijas darba koordinatore Ārija Čerpinska.

Continue reading

2014.gada 17.decembrī notika kārtējā Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) Padomes sēde, kuras darba kārtībā bija jautājumi par LPNA darbību pārskata periodā no iepriekšējās Padomes sēdes, grozījumi Darba likumā un jaunais Arodbiedrību likums, kā arī informācija par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu „Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana” un Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina nozares ekspertu padomes (NEP) darbu.

Continue reading

2014.gada 26. novembrī Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) VETnet projekta ietvaros organizēja Latvijas – Vācijas konferenci par duālo profesionālo izglītību „Darba vidē balstītas mācības – Latvijas ceļš uz duālo profesionālo izglītību”.

Konferenci atklāja Marēna Diāle – Šelšmita (Maren Diale-Schellschmidt) – Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameras izpilddirektore (AHK) un apsveikuma runu teica Vācijas Federatīvās Republikas vēstniece Latvijā Andrea Viktorīna (Andrea Wiktorin).

Continue reading