• English

2014.gada 26.februarī notika kārtējā Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sanāksme.

Par NEP Darba plāna izpildi 2013.gadā ziņoja Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas (LPUA) izpilddirektore, projekta nozares konsultante darba devēju satura jautājumos Ieva Bečere . NEP locekļi pieņēma informāciju zināšanai un atzina NEP darbu 2013. gadā par apmierinošu.

 

 

Notiek Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sanāksme

Savukārt Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) nozares konsultants darba ņēmēju satura jautājumos, Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) priekšsēdētājs Aldis Misēvičs informēja par NEP darba plānu 2014.gadam.

Par Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un LBAS priekšlikumiem Profesionālās izglītības likuma grozījumiem saistībā ar Nozaru ekspertu padomēm pastāstīja LBAS nacionālā koordinatore Ruta Porniece.

LDDK un LBAS priekšlikumi

NEP darba kārtībā bija arī Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA) un PIKC Rīgas Valsts tehnikuma (RVT) vienošanās par finansējumu PIKC projektam ERAF aktivitātē „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai” projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā. Par to klātesošos informēja PIKC RVT Poligrāfijas centra direktors Agris Sondors.

 

Informē PIKC RVT Poligrāfijas centra direktors Agris Sondors

NEP apstiprināja arī Uzņemšanas plānus 2013./2014. mācību gadam ESF finansētajās profesionālās izglītības programmās, kā arī iepazinās ar informāciju par projekta „Dari Latvijai” darbību karjeras izglītības jomā.

Nākošā Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sanāksme notiks maijā.

 

Informāciju sagatavoja

 

Aldis Misēvičs

Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) priekšsēdētājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

six + 17 =