• English

Monthly Archives: aprīlis 2016

26.aprīlī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) organizēja ikgadējo Starptautiskajai darba aizsardzības dienai veltītu konferenci, kas šogad notika ar moto “Stress darba vietās – kolektīvs izaicinājums” un “Darba vietas visiem vecumiem”. Konferencē piedalījās arī LPNA priekšsēdētājs Aldis Misēvičs.

 

Continue reading

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība 19.aprīļa Valdes sēdē nolēma 1.maijā plkst. 11:00 Doma laukumā, Rīgā, organizēt akciju „Cienīgu darbu un cienīgu dzīvi veselam cilvēkam Latvijā!”

1.maijs ir Darba svētki un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena, tādēļ tas ir piemērots laiks gan parunāt par cilvēka cienīgiem darba apstākļiem Latvijā, gan arī atcerēties Satversmē noteiktās cilvēka pamattiesības.

Continue reading

 30.martā Rīgā notika oficiāla Rīgas Valsts tehnikuma (RVT) Praktisko mācību centra atklāšana. Praktiskās zināšanas šajā centrā studenti varēs sākt apgūt jau no 1.septembra.

 

Jaunais RVT Praktisko mācību centrs uzcelts un iekārtots Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēta projekta „PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” mācību aprīkojuma modernizēšana un infrastruktūras uzlabošana” ietvaros, tas ir moderns praktisko mācību komplekss, kas uzlabos izglītības programmu  īstenošanas kvalitāti un sekmēs profesionālās izglītības atbilstību darba tirgus prasībām. Jaunajā kompleksā uzstādītās modernās un mūsdienīgās iekārtas ļauj cerēt, ka vide, kurā audzēkņi apgūs profesionālās zinības, spēs jaunos speciālistus gan aizraut, gan arī motivēt labi mācīties.

Continue reading