• English

2016.gada 15.decembrī notika kārtējā Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) Padomes sēde.

 

Darba kārtībā: 1. LPNA un LBAS darbība aizvadītajā laika periodā;

2. Par LPNA turpmāko iesaistīšanos Drukas un mediju

tehnoloģiju NEP darbā;

3. Finanšu jautājumi,

4. Juridiskie jautājumi,

5. Par LPNA Revīzijas komisijas priekšsēdētājas vietas

Izpildītāju,

6. Dažādi jautājumi.

LPNA priekšsēdētājs Aldis Misēvičs klātesošos informēja par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) 8.kongresa norisi un jaunievēlēto LBAS vadību.

Tā kā nākošajā  gadā atsāksies Drukas un mediju tehnoloģiju nozares ekspertu padomes (NEP) darbs, LPNA jāapstiprina savi pārstāvji padomē. Jau līdzās esošajiem – Aldim Misēvičam (LPNA), Martai Rauskai (AS „VG Kvadra Pak”) un Skaidrītei Grišinai (SIA ”Austra Pak”) Padome izvirzīja arī Denisu Pušņakovu (AS „VG Kvadra Pak”) un Ritmu Upīti (SIA „Gandrs Poligrāfija”).

LPNA grāmatvede Inese Fedulova informēja par dalīborganizāciju finanšu līdzekļu izlietošanu un par 2016.gada bilanci un ieņēmumu – izdevumu pārskatu, kuru dalīborganizācijas saņems pēc iesniegšanas VID.

LPNA juriskonsults Daniīls Besko sniedza pārskatu par dalīborganizācijām nosūtītajiem materiāliem darba aizsardzībā un kā rīkoties ārkārtas situācijās, kā arī par LBAS juristu sapulcē izskatītajiem jautājumiem.

Pamatojoties uz faktu, ka 2016.gada 30.novembrī mūžībā aizgāja LPNA Revīzijas komisijas priekšsēdētāja Antoņina Incenberga, un LPNA Statūtu 18.14.punktu: „LPNA Padome ievēl LPNA priekšsēdētāja, Revīzijas komisijas priekšsēdētāja, tās locekļu vietas izpildītājus, ja šie amati kļūst vakanti kongresu starplaikos”, LPNA Padome par Revīzijas komisijas priekšsēdētājas vietas izpildītāju ievēlēja Ritmu Upīti.

Pasākuma noslēgumā LPNA priekšsēdētājs pateicās Padomei par sadarbību, novēlēja skaisti aizvadīt Veco gadu  un piedzīvot  radošus veiksmes brīžus Jaunajā gadā.

 

Informāciju sagatavoja

 

Aldis Misēvičs

LPNA priekšsēdētājs

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

two × five =