• English

2016.gada 22.septembrī Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera rīkoja konferenci par darba vidē balstītām mācībām un duālās apmācības īstenošanu Latvijā. Pasākuma dalībniekus uzrunāja Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un LR Ekonomikas ministrijas Valsts sekretārs Juris Stinka.

 

Konferences iesākumā darba devēju un arodbiedrību pārstāvji diskutēja par sociālo partneru lomu darba vidē balstītu mācību īstenošanā.

Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas (LPUA) izpilddirektore Ieva Bečere informēja par duālās apmācības īstenošanu poligrāfijas nozarē un uzsvēra, cik nozīmīga un nepieciešama ir profesionālās izglītības balva, lai sekmētu darba vidē balstītu mācību ieviešanu un motivētu gan uzņēmējus, gan izglītības iestādes piedalīties šī modeļa īstenošanā.

 

Priekšplānā:  LPNA priekšsēdētājs Aldis Misēvičs, LPUA izpilddirektore Ieva Bečere, LNB KAC vadītāja Dženija Dzirkale-Maļavkina

 

Atgādināšu, ka poligrāfijas nozarē Latvijā duālās jeb darba vidē balstītās izglītības projektā jau ir iesaistījušies tādi uzņēmumi kā „Livonia Print”, „Jelgavas tipogrāfija”, „PNB Print”, „Baltijas banknote”, „Poligrāfijas grupa Mūkusala (PMG)”, kā arī reklāmas aģentūra „Due”.

 

 

Informāciju sagatavoja

 

Aldis Misēvičs

Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) priekšsēdētājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

seventeen + 14 =