• English

2014.gada 27.janvārī PIKC RVT Poligrāfijas centra mācību spēki tikās ar Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sekretariātu, lai kopīgi pārrunātu iespējas sagatavot 1,5 gadu profesionālās izglītības programmu „Sietspiedējs” audzēkņiem ar vidusskolas izglītību.

 

Attēlā: Agris Sondors(PIKC RVT Poligrāfijas centra direktors), Aldis Misēvičs (LPNA priekšsēdētājs), Ieva Bečere (LPUA izpilddirektore), Inta Annuškāne (VISC pārstāve, Ārija Čerpinska(PIKC RVT Poligrāfijas centra mācību pārzine)

Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sekretariāta konsultante darba devēju satura jautājumos Ieve Bečere informēja par nozares uzņēmumu izteikto vēlmi sagatavot profesijas standartu „sietspiedējs”. Latvijā ir ne vien poligrāfijas uzņēmumi, bet arī tekstila preču ražošanas uzņēmumi (piemēram, „Rita”), kuri strādā ar sietspiedes tehniku, kuriem būtu nepieciešami speciālisti ar šādu izglītību.

 

Attēlā no kreisās: Inta Annuškāne (VISC), Ārija Čerpinska (PIKC RVT PC), Ieva Bečere (LPUA)

Tikšanās dalībnieki secināja, ka Poligrāfijas centrs var sagatavot 1,5 gadu profesionālās izglītības programmu „Sietspiedējs” audzēkņiem ar vidusskolas izglītību.

 

Attēlā no kreisās: Inta Annuškāne (VISC) un Ieva Bečere (LPUA)

LPUA izpilddirektore Ieva Bečere apsolīja noskaidrot, cik sietspiedēju būs nepieciešams nozares uzņēmumiem, lai jau nākošajā mācību gadā varētu sākt speciālistu apmācību.

 

Informāciju sagatavoja

 

Aldis Misēvičs                                                                      

Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina NEP sekretariāta konsultants darba ņēmēju satura jautājumos, Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības priekšsēdētājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

4 × four =